akce

Do nového školního roku jsme pro Vás opět připravili nabídku praktických pomůcek pro výuku češtiny a cizích jazyků. Doporučte žákům knihy, které pro jejich potřeby považujete za nejlepší, a objednejte je pro ně pohodlně a se slevou. Nebo si doplňte výbavu ve školní knihovně o aktuální novinky vydané letos.
Vybírat můžete ze slovníků různého zaměření a rozsahu, gramatik, konverzací a stále oblíbenějších mluvníků. K dispozici jsou publikace pro všechny vyučované cizí jazyky. Vaší pozornosti doporučujeme také řadu školních titulů pro češtinu určenou speciálně pro žáky základních a středních škol. Potvrzením kvalit je doložka MŠMT, kterou letos získala Školní pravidla českého pravopisu Lingea. Kompletní nabídku naleznete zde.

Jak to funguje?
V rámci této akce získáte třetinu nejlevnějších knih ze své objednávky zdarma. Čím více knih tedy objednáte, tím více jich získáte zdarma. Knihy a jazyky můžete libovolně kombinovat. Tato mimořádná nabídka je shora limitována počtem 30 ks zdarma.
Například:
- Objednáte 15 ks Školní anglický slovník (199 Kč/ks). Běžná cena celkem 2 985 Kč. Zaplatíte pouze 10 ks, zbylých 5 ks dostanete zdarma. Zaplatíte jen 1 990 Kč, ušetříte 995 Kč.
- Objednáte 5 ks Německý praktický slovník (499 Kč/ks) a 1 ks Ruský mluvník (259 Kč/ks). Běžná cena celkem 2 754 Kč. Mluvník a 1 praktický slovník dostanete zdarma. Zaplatíte jen 1 996 Kč, ušetříte 758 Kč.

Jak objednat slovníky?
Objednávat můžete e-mailem na skoly@lingea.cz, telefonicky na čísle 541 233 160 nebo poštou na adrese Lingea s.r.o., Vackova 9, 612 00 Brno. Na požádání Vám rádi s výběrem poradíme nebo vypracujeme přesnou cenovou nabídku včetně termínu dodání.

Akce platí od 1. 9. 2016 do 15. 10. 2016 za standardních dodacích podmínek.
Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma.

Jazyky světa Napište nám