Využití slovníků v rámci šablon a projektů EU

Přemýšlíte nad tím, jak využít prostředky z projektů a šablon? Chceme pořídit kalitní jazykovou literatury nebo doplnit výbavu v kabinetech a školní knihovně? Máme pro vás inspirace v podobě knižních a elektronických slovníků a další jazykové literatury. Nabízíme školní překladové slovníky, všeobecné i odborné a také tituly pro český jazyk.

Máte-li zájem o financování našich produktů ze šablon, ale ještě nemáte k dispozici finanční prostředky, lze nastavit splatnost faktury individuálně až na čtyři měsíce.

slovníky

Uplatnění slovníků

- přímo ve výuce, doma při přípravě na vyučování
- při tvorbě nových sad vzdělávacích materiálů, nových výukových lekcí
- na školeních pro učitele k využívání efektivních vyučovacích metod a forem
- na jazykových kurzech pro učitele

Podívejte se na metodické příklady pro český jazyk a pro cizí jazyky. Jsou to náměty, jak různě používat ve výuce slovníky LINGEA.

Výsledky používání slovníků
- zkvalitnění vlastní výuky
- podpora individuálních schopností žáků, zvýšení jejich zájmu o jazyk a zlepšení studijních výsledků žáků
- pomoc pedagogickým pracovníkům při přípravě na vyučování, zvýšení jejich kompetencí

Atraktivním barevným provedením knižních slovníků jsme mysleli i na žáky. Naším cílem bylo, aby se jim s knihami dobře pracovalo a hesla byla i pro začátečníky co nejpřehlednější. Celou nabídku včetně ukázkových stran najdete zde. Elektronické tituly jsou pro žáky atraktivnější než knihy, práce s nimi je pro ně pohodlnější, rychlejší a tím i efektivnější.  Podívejte se na videoprezentace funkcí slovníků Lexicon 5! Celou nabídku najdete zde.
Všechny elektronické tituly si můžete nezávazně vyzkoušet. Z aktivačního centra si stáhněte a nainstalujte slovníky podle svého výběru. Získáte tak plné verze funkční po dobu 30 dnů.

lingea