Využití titulů LINGEA v rámci šablon a projektů EU

Přemýšlíte nad tím, jak využít prostředky ze šablon OP VVV? Chceme pořídit kalitní jazykovou literatury nebo doplnit výbavu v kabinetech a školní knihovně? Máme pro vás inspirace v podobě knižních a elektronických slovníků a další jazykové literatury. Nabízíme školní překladové slovníky, všeobecné i odborné a také tituly pro český jazyk.

Máte-li zájem o financování našich produktů ze šablon, ale ještě nemáte k dispozici finanční prostředky, lze nastavit splatnost faktury individuálně až na čtyři měsíce.

lingea

Uplatnění slovníků
- přímo ve výuce, doma při přípravě na vyučování
- při tvorbě nových sad vzdělávacích materiálů, nových výukových lekcí
- na školeních k využívání efektivních vyučovacích metod a forem
- na jazykových kurzech pro učitele

Podívejte se na metodické příklady pro český jazyk a pro cizí jazyky. Jsou to náměty, jak různě používat ve výuce slovníky LINGEA.

Výsledky používání slovníků LINGEA
- zkvalitnění vlastní výuky
- podpora individuálních schopností žáků, zvýšení jejich zájmu o jazyk a zlepšení studijních výsledků žáků
- pomoc pedagogickým pracovníkům při přípravě na vyučování, zvýšení kompetence pedagogických pracovníků

Atraktivní barevné provedení knižních slovníků zaujme žáky na první pohled a podporuje tak jejich chuť do učení, potřebu vyhledávat informace. Přehled včetně ukázkových stran najdete zde. Elektronické tituly jsou pro žáky také velmi atraktivní, zvyšují dynamiku, názornost, směřují ke zvýšení jejich motivace, k větší samostatnosti a tím i ke zlepšení studijních výsledků. Přečtěte si další informace nebo se podívejte na video!
Všechny elektronické tituly si můžete nezávazně vyzkoušet. Z aktivačního centra si stáhněte a nainstalujte slovníky podle svého výběru. Získáte tak plné verze funkční po dobu 30 dnů.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.