kompletní jazyková výbava pro školy

Vítejte v novém školním roce 2019/2020

Přejeme vám, ať se vše daří podle vašich představ. Pokud budete potřebovat pomocníky ze světa cizích jazyků a češtiny, určitě se na nás obraťte! I letos pro vás máme zajímavé novinky i výhodné nabídky knižních a elektronických titulů, to vše pro školáky, pedagogy i všechny zájemce o cizí jazyky. Akční nabídku najdete na www.lingea.cz/bts. Podrobnosti se dozvíte také níže.

Výhodný komplet 3 knih za cenu 490 Kč

Pořiďte kompletní výbavu pro vyučované jazyky! Slovník, gramatika a mluvník jsou praktické příručky, které žáci využijí po celou dobu studia. V rámci balíčku získáte jednu publikaci zdarma! Vybírat můžete z pěti jazyků: angličtina, němčina, ruština, francouzština a španělština.

komplet-slovnik-gramatika-mluvnik.png (226 KB)

Slovníky k maturitě! A k tomu dárek: gramatika nebo konverzace

Pořiďte zcela aktuální slovníky, které splňují všechny požadavky MŠMT kladené na pomůcky u maturit. Tyto slovníky neobsahují žádné přílohy kromě seznamu nepravidelných sloves. Díky značnému rozsahu cca 70 000 hesel využijí tyto praktické slovníky i všichni vyučující jazyků. Ke každému slovníku si můlžete vybrat dárek: konverzaci nebo gramatiku v hodnotě 189 Kč nebo 159 Kč.

prakticky-slovnik-plus-darek.png (165 KB)

Elektronické slovníky Lingea Lexicon 7, novinka 2019

Slovníky řady Lexicon 7 jsou největší aktuální off-line slovníky pro hlavní evropské jazyky. Jejich slovní zásoba je doplněna a ověřena našimi zkušenými odborníky! Oproti předchozím verzím jsou slovníky větší až o 15 % a především obsahují nejnovější obecné i odborné výrazy, které ve většině jiných zdrojů nenajdete. Přesvědčte se sami, co všechno slovníky umí. Stáhněte si plné 30 denní verze na https://act.lingea.eu

Majitelům slovníků předchozí řady Lexicon 5 nabízíme výhodnou cenu za upgrade. Instalovat je potom můžete na školní síť i do svých počítačů, které používáte v kabinetě nebo doma. Obraťte se na nás, rádi vám poradíme s výhodným pořízením NOVÝCH a moderních slovníků.lexicon7-jazyky-bts.png (214 KB)

Jak objednat?

Objednávat můžete prostřednictvím e-mailu skoly@lingea.cz, telefonicky na čísle 541 233 160 nebo poštou na adrese Lingea s.r.o., Vackova 9, 612 00 Brno. Rádi vám s výběrem poradíme nebo vypracujeme přesnou cenovou nabídku včetně termínu dodání.

Akce platí od 1. 9. 2019 do 15. 12. 2019 nebo do vyčerpání zásob za standardních dodacích podmínek.
Při objednávce nad 2 000 Kč doprava zdarma.