Školní multilicence Lingea Lexicon 7

Slovníky Lingea Lexicon 7 jsou nejlepší současné překladové slovníky. Navazují na předchozí řadu Lexicon 5, nabízejí aktualizovaná a rozšířená data v moderní aplikaci s řadou výukových funkcí. Podrobnosti o těchno nových slovnících nsi můžete přečíst zde.

Pro školy nabízíme elektronické slovníky za výhodné multilicenční ceny.  S vyšším počtem licencí se  jednotková cena výrazně snižuje bez ohledu na to, zda se jedná o různé tituly. Licence není časově omezena. Slovníky lze v budoucnu přeinstalovat na nové počítače (po obnově učebny). Naše technická podpora Vám bude k dispozici na mailu i telefonu.

Aplikace Lexicon 7 lze provozovat lokálně i na školním serveru. Používat je můžete také na interaktivních tabulích i na noteboocích vyučujících.

Nabízíme několik variant licencí:

1. Multitilicence pro pevný počet počítačů. Instalace Lexiconů je možná lokálně na jednotlivé počítače nebo v rámci sítě.
  2. Multilicence pro maximální počet současně pracujících uživatelů, tzv. plovoucí licence. Slovníky lze využívat na kterémkoli počítači v síti, je ale omezen maximální počet současných spuštění. Instalace probíhá v rámci sítě, minimální počet je licencí 3.
  3. Neomezená (plošná) multilicence pro všechny uživatele ve škole.

Pokud máte zájem o licenci pro celou školu, avšak škola v současnosti nedisponuje dostatečnými finančními prostředky, je možno dohodnout postupné bezúročné splácení této větší investice. Na vybrané slovníky vám rádi zpracujeme splátkový kalendář s pevně danými splátkami rozloženými na období, které vám bude vyhovovat. Maximální doba splácení je tři roky. Nabídnout můžeme i pronájem licencí na rok, na dva roky nebo dle dohody. Po vypršení této doby licence vyprší, lze ji samozřejmě prodloužit.

Multilicence můžete uhradit z prostředků mnohých projektů jazykového vzdělávání.
Elektronické slovníky jsou pomůcky pro zvyšování jazykových kompetencí učitelů, podporují také jazykové vzdělávání žáků. Využijete je i v projektech zaměřených na mobilitu, na zahraničních kurzech nebo studijních pobytech v partnerských školách.

Pokud uvažujete o vybavení školy novými slovníky, napište nám na skoly@lingea.cz nebo volejte 541 233 160. Rádi vypracujeme cenovou nabídku nebo nabídneme alternativy, ze kterých si jistě vyberete.

Všechny elektronické tituly Lingea Lexicon si můžete zdarma a nezávazně vyzkoušet.
Z aktivačního centra Lingea si stáhněte a nainstalujte slovníky podle svého výběru. Po dobu 30 dní od instalace tak získáte plně funkční verze. Pokud budete mít zájem o prezentaci slovníků přímo ve škole, napište nám na skoly@lingea.cz

Podívejte se na náměty, jak používat ve výuce elektronické slovníky Lingea Lexicon. Ukázky se týkají zejména pokročilejších možností.