Školní multilicence

Pro školy nabízíme elektronické slovníky a další jazykové tituly za výhodné multilicenční ceny. Slovníky Lingea Lexicon 5 lze provozovat lokálně i na školním serveru. Používat je můžete také na interaktivních tabulích.

Nabízíme několik variant :

1. Konkrétní počet licencí, přičemž se jejich jednotková cena s vyšším počtem licencí výrazně snižuje bez ohledu na to, zda se jedná o různé tituly. Licence není časově omezena. Slovníky lze přeinstalovat na nové počítače (po obnově učebny).
  2. Neomezená licence pro celou školu. Slovníky můžete nainstalovat na všechny počítače ve škole včetně notebooků učitelů. Licence není časově omezena.
  3. Pronájem licencí na rok, na dva roky nebo dle dohody. Po vypršení této doby licence vyprší, lze ji samozřejmě prodloužit.

Naše technická podpora Vám bude k dispozici na mailu i telefonu.
Slovníky můžete přeinstalovat na nové počítače, např. po obnově učebny, nákupu nových počítačů pro učitele ap.

Pokud máte zájem o licenci pro celou školu, avšak škola v současnosti nedisponuje dostatečnými finančními prostředky, je možno dohodnout postupné bezúročné splácení této větší investice. Na vybrané slovníky vám rádi zpracujeme splátkový kalendář s pevně danými splátkami rozloženými na období, které vám bude vyhovovat. Maximální doba splácení je tři roky.

Licenci můžete uhradit z prostředků mnohých projekt a šablon.
Jsou to jazykové pomůcky pro zvyšování jazykových kompetencí učitelů, zcela jistě podporují jazykové vzdělávání žáků. Využijete je i v projektech zaměřených na mobilitu, na zahraničních kurzech nebo studijních pobytech v partnerských školách.

Všechny elektronické tituly si můžete zdarma a nezávazně vyzkoušet.
Z aktivačního centra Lingea si stáhněte a nainstalujte slovníky podle svého výběru. Po dobu 30 dní od instalace tak získáte plně funkční verze. Pokud budete mít zájem o prezentaci slovníků přímo ve škole, napište nám na skoly@lingea.cz

Podívejte se na náměty, jak používat ve výuce elektronické slovníky Lexicon 5. Ukázky se týkají zejména pokročilejších možností.