Školní multilicence

Pro školy nabízíme elektronické slovníky a další jazykové tituly za výhodné multilicenční ceny. Multilicenční nabídka je speciálně vytvořena tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám škol, které jsou vybaveny počítačovými a jazykovými učebnami nebo interaktivními tabulemi. Slovníky Lingea Lexicon 5 lze provozovat lokálně i na školním serveru.

Nabízíme několik variant licencí, dohodnout lze i kombinaci těchto variant jako řešení pro uživatele s pevnými PC a s notebooky. Při objednávce elektronických produktů můžete zvolit několik modelů:

1. Objednávka konkrétního počtu vybraných titulů, přičemž se jejich jednotková cena s vyšším počtem licencí výrazně snižuje bez ohledu na to, zda se jedná o různé tituly.
  2. Objednávka neomezené licence pro celou školu. Produkty pak můžete nainstalovat na všechny počítače ve škole včetně notebooků učitelů.
  3. Objednávka pronájmu elektronických produktů.

Nabízíme Vám cenovou výhodnost, jednoduchou správu softwaru a jeho pravidelné aktualizace. Samozřejmostí je technická podpora po celou dobu platnosti licence. Ověřte si výhody multilicence pro svou školu a využijte speciálních EDUslev, podívejte se na ceník multilicencí (pdf). Tato nabídka platí pouze pro základní a střední školy.

Pokud máte zájem o licenci pro celou školu, avšak škola v současnosti nedisponuje dostatečnými finančními prostředky, je možno dohodnout postupné bezúročné splácení této větší investice. Na vybrané slovníky vám rádi zpracujeme splátkový kalendář s pevně danými splátkami rozloženými na období, které vám bude vyhovovat. Maximální doba splácení je tři roky.

Všechny elektronické tituly si můžete zdarma a nezávazně vyzkoušet.

Z aktivačního centra Lingea si stáhněte a nainstalujte slovníky podle svého výběru. Po dobu 30 dní od instalace tak získáte plně funkční verze produktů. Pokud budete mít zájem o prezentaci elektronických slovníků, rádi k Vám do školy přijedeme.

Podívejte se na náměty, jak používat ve výuce elektronické slovníky LINGEA. Ukázky se týkají zejména pokročilejších možností.