angličtina pro děti

Obrázkové kartičky pro výuku angličtiny vesele a hravě

Snadno s nimi naučíte základní anglická slovíčka a můžete je mít stále po ruce. Na každé z karet najdete několikaslovný výraz – jednotlivá slova díky nevšedním slovním spojením lépe utkví v paměti. K zapamatování celé fráze pomohou i názorné barevné ilustrace.
Dvě sady po 52 ks ve velikosti hracích karet, Barvy a čísla a Vlastnosti a vztahy.

Nová vydání slovníků hovorové angličtiny a němčiny

Součástí obou slovníků je bohatý seznam zkratek, které se běžně používají v SMS zprávách nebo na chatu. Slovník hovorové angličtiny obsahuje navíc stručný slovníček Cockney rhyming slang. Knihy nezapomínají ani na dialekty. Ve slovníku proto najdete přehled termínů hovorového jazyka z různých oblastí světa.

Nová školní pravidla pravopisu

V knize najdete opět přehledně zpracovaná pravopisná pravidla i heslář s praktickými informacemi. Nové vydání jsme rozšířili o řadu nových slov, zapracovali jsme do něj také normu ČSN z roku 2014 týkající se úpravy dokumentů zpracovávaných textovými editory (zápis peněžních částek, používání tří teček, pomlček nebo alternativní označování časových údajů). Určitě oceníte přehlednou dvoubarevnou sazbu a množství zajímavostí a studijních poznámek. Potvrzením kvalit školních pravidel je také získání schvalovací doložky MŠMT pro ZŠ i SŠ s dobou platnosti šest let.

Školní slovníky pro angličtinu a němčinu

Zcela nové slovníky, odpovídající moderní, hravé výuce cizího jazyka, jsou určené zejména žákům základních škol. Obsahují běžnou slovní zásobu současné angličtiny a němčiny v rozsahu 22 000 hesel. U všech slov je uveden slovní druh nebo rod, u angličtiny také přepis výslovnosti. Hesla jsou pečlivě vybrána a přehledně zpracována tak, aby se dětem s knihou dobře pracovalo. K tomu přispívá i výrazný dvoubarevný tisk.  U řady hesel jsou k dispozici i příkladové věty z běžné konverzace. Knihy obsahují také stručné přehledy gramatik a tabulky nepravidelných sloves.  Novinkou nejnovější je obrázkový slovníček, který ocení zejména ti nejmladší. Obrazové přílohy na 15 stranách představují základní slovíčka stěžejních témat mladšího školního věku (počítání, zvířata, hračky, bydlení, rodina, počasí, jídlo, tělo, oblékání, pocity atd.). Věříme, že školní slovníky budou žákům užitečným a přívětivým společníkem.

Angličtina pro nejmenší

Jedná se o čtyřicetistránkovou obrázkovou učebnici, která obsahuje základní slovíčka a fráze stěžejních témat předškolního a mladšího školního věku (barvy, počítání, bydlení, rodina, zvířata, počasí, jídlo, oblékání, pocity, svátky atd.) a jednoduché básničky. Hlavní devizou této publikace je audio CD s 26 tematicky zaměřenými písničkami i jednoduchým audioslovníčkem. Děti si totiž zafixují správnou výslovnost a zcela přirozeně si vytvoří paměťové vzorce nejběžnějších frází zejména prostřednictvím opakovaného a přirozeného poslechu. Podrobnosti na http://www.happyhoppy.cz/

Nová řada mluvníků. Anglický školní mluvník s výslovností

Mluvník je skvělou pomůckou při učení se slovíček, která si žáci lépe zapamatují v kontextu celé věty. Obsahuje řadu běžných vět, konverzačních obratů a idiomů, které jsou začleněny pod jednotlivá klíčová slova. Knihy obsahují také praktické poznámky z oblasti gramatiky a užití slov, Vybrat si můžete z mluvníků pro všechny běžně vyučované jazyky. Na rozdíl od všeobecného mluvníku je školní mluvník určen především pro začátečníky a mírně pokročilé. U všech vět je proto uveden přepis výslovnosti. Z důvodu co největší přehlednosti třísloupcové sazby jsme zvolili větší, praktický formát knihy.