online slovníky

Navštivte stránky slovniky.lingea.cz a vyzkoušejte si s dětmi praktický slovník. Poslechněte si vzorovou výslovnost, nahlédněte do konverzačních frází a zopakujte gramatiku. Doporučujeme také vložené okruhy slov, k dispozici máte přes 100 témat z řady oblastí (zvířata, rostliny, čas, jídlo, oblékání, škola, rodina, sport, počasí, kultura, právo...).  Podívejte se na přehled tematických okruhů.

Využijte možnost získat pro školu zdarma pro jeden vybraný jazyk také rozšířenou on-line verzi STUDY. Obsahuje kromě praktického slovníku navíc podrobnější gramatiku, konverzaci a dva speciální tituly, mluvník a slovník slangu. Například pro angličtinu se jedná o tyto části: slovník, mluvník, gramatika, konverzace a slovník slangu. Každý učitel i žák ve škole může balíček plně využívat na jakémkoliv zařízení.

Jak získat balíček STUDY zdarma?

Shrnutí
Volně přístupné základní stránky slovniky.lingea.cz můžete používat kdekoli a bez registrace. Balíček STUDY bude dostupný pouze po přihlášení. Přístupové údaje získá škola do týdne od odeslání fotogafie s plakátem.

V případě, že společnost Lingea zjistí, že plakát v prostorách školy umístěn není nebo je umístěn na místě těžko dostupném, má právo multilicenci odebrat. Společnost Lingea si vyhrazuje nárok na možnost obměny plakátu kdykoli v průběhu trvání používání licence zdarma. Výměnu plakátu zajistí vždy po domluvě s vedením školy na svoje náklady.

Rádi podáme bližší informace, napište nám nebo zavolejte.

plakát - balíček STUDY zdarma

Lingea s.r.o.