Elektronický slovník Lingea zdarma. Pro celou školu.

 Vyvěste plakát a získejte neomezenou licenci vybraného praktického slovníku Lexicon 5.

 

     Podmínky pro získání multilicence zdarma:

  • Napište na skoly@lingea.cz, o který jazyk máte zájem. Uveďte adresu školy a upřesněte prosím i počet počítačů, na kterých budete slovník využívat.
  • Získejte multilicenci zdarma na vybraný praktický slovník Lexicon 5 pro všechny školní počítače. Pokyny pro instalaci programu obdržíte e-mailem.
  • Vystavte ve škole plakát LINGEA. Licence platí po dobu vystavení plakátu, jeho náhled vidíte na této stránce. Plakát dodá do školy LINGEA,  bude ve formátu A0 nebo menší, nebude obsahovat vulgární ani agresivní obsah a bude působit pouze jako reklama na produkty společnosti LINGEA.  Škola se zavazuje plakát umístit ve škole na veřejném, dobře viditelném místě. Nejlépe ve vestibulu nebo na hlavních chodbách.
  • Pošlete fotografii s umístěným plakátem na e-mail skoly@lingea.cz do týdne od převzetí plakátu. V případě, že společnost LINGEA zjistí, že plakát v prostorách školy umístěn není nebo je umístěn na místě těžko dostupném, či škola potvrzující fotografii nedodá, má právo multilicenci odebrat.
  • Společnost LINGEA si vyhrazuje nárok na možnost obměny plakátu, kdykoli v průběhu trvání používání multilicence zdarma. Výměnu plakátu zajistí vždy po domluvě s vedením školy na svoje náklady.


Získejte některý z dalších elektronických slovníků LINGEA

Elektronické slovníky můžete výhodně pořídit z prostředků projektů EU peníze školám. Nabízíme také možnost prodloužené doby splatnosti, nebo postupného bezúročného splácení této investice. Na vybrané slovníky vám rádi zpracujeme splátkový kalendář s pevně danými splátkami rozloženými na období, které vám bude vyhovovat.