Objednejte si prezentaci elektronických slovníků

Objednejte si prezentaci a školení o možnostech používání elektronických slovníků a online portálů pro podporu výuky. Termín a délku prezentace přizpůsobíme Vašim možnostem a obsahu, který si vyberete. Prezentace se koná přímo ve škole a je zdarma. Účastníci obdrží certifikát potvrzující jejich proškolení.

Co lze objednat?

Lexicon5

Nabízíme slovníky všeobecné i odborné, pro angličtinu, ruštinu, němčinu, francouzštinu nebo španělštinu. Pro prezentaci si můžete vybrat libovolný z nich. Kompletní  seznam naleznete zde.

Rádi předvedeme také  výukové online portály. Vaší pozornosti doporučujeme zejména komplexní portál o češtině www.nechybujte.czpraktickou pomůcku nejen do hodin českého jazyka, ale i pro psaní jakýchkoliv textů, referátů, ročníkových prací. 

 

Využijte možnosti bezplatného zapůjčení slovníků Lingea!

Slovníky a další jazykovou literaturu si můžete detailně prohlédnou a posoudit vhodnost využití na Vaší škole, a to bez jakýchkoliv závazků. Prolistovat můžete překladové slovníky různého rozsahu, konverzace, mluvníky, slovníky slangu i gramatiky pro jazyky, které si vyberete. V nabídce je angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a italština. Dále pak praktické studijní tituly pro češtinu a průvodci na cesty, vhodné pro školní výlety i na dovolenou. 

Zápůjčka nezavazuje školu k žádnému odběru knih. 
Pokud však budete mít zájem, můžete si jakékoliv tituly objednat se slevou 25 %. 

Postup vyřízení zápůjčky:
Napište nám, o které knihy máte v rámci zápůjčky zájem.  Nezapomeňte prosím uvést svoje jméno, kontaktní údaje a adresu školy. Po obdržení mailu Vás budeme kontaktovat a upřesníme termín doručení zápůjčky. Zápůjčku si můžete ve škole ponechat cca 14 dní, po uplynutí této doby zápůjčku pošlete poštou zpět na svoje náklady. V případě zájmu můžete objednat tituly, které Vás zaujaly, a to se slevou 25 %. Objednávka ale není podmínkou zápůjčky. Pokud si u nás objednáte knihy v celkové hodnotě nad 2 000 Kč, odečteme poštovné z Vaší objednávky, případně si zapůjčené knihy osobně ve škole vyzvedne náš obchodní zástupce, který současně dodá objednané zboží. 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle či e-mailu. Zde také rádi odpovíme jakékoliv dotazy.

Lingea s.r.o.
Tel: 541 233 160
E-mail: skoly@lingea.cz