Pro základní školy doporučujeme

Angličtina pro děti - angličtina hrou. První krůčky k angličtině. Pro děti od 4 do 8 let.
Knížka se základními slovíčky je plná veselých ilustrací, písniček a obsahuje hudební CD.
Pomocí kartiček velikosti klasických hracích karet si procvičíte slovíčka i celá slovní spojení.

Speciální školní tituly, se kterými se dětem snadno pracuje. Doporučujeme pro začátečníky.
 Používají výrazné písmo, mají barevně rozlišená hesla s výslovností a odpovídající slovní zásobu.

Slovníky pro mírně pokročilé, obsahují také konverzační okruhy.
U šikovných slovníků jsou okruhy zaměřené na školní prostředí, u kapesních slovníků je tato konverzace všeobecná. Kapesní slovníky jsou díky malým rozměrům i váze ideální k přenášení v aktovce.

Podrobnosti o knihách a ukázkové stránky se zobrazí po kliknutí na jejich obálky.
Rádi Vám s výběrem poradíme, pište na skoly@lingea.cz nebo volejte 541 233 160.