Stáhněte si zdarma slovník Lingea Lexicon

Uvažujete o pořízení elektronického slovníku, ale nemůžete rozhodnout, který bude pro vás ten pravý? Chcete si porovnat různě obsáhlé jazykové databáze nebo vás zajímá odborná slovní zásoba? Nebo si chcete otestovat funkčnost aplikace na svém počítači?

Žádný problém. V Centru stahování a aplikací na adrese act.lingea.eu najdete nejnovější verze všech slovníků Lingea Lexicon určených pro osobní počítače. Operační systém nerozhoduje, Lexicony jsou od počátku navrženy jako multiplatformní. Stačí vytvořit si svůj účet a přihlásit se. Všechny slovníky pak máte k dispozici v archivech pro jednotlivé operační systémy Windows, Linux a Mac OS X. Stačí slovník stáhnout a nainstalovat. 

výběr slovníků na stránce act.lingea.eu

Aplikaci poté spustíte pomocí zástupce nebo přímo pomocí souboru Lexicon.exe. Jedná se o plnou verzi slovníku funkční 30 dní od instalace. Aktuální počet dní, který vám ještě k testování zbývá, hlásí okno System information (v Lexiconu klikněte vpravo nahoře na modré informační "i" a poté v okně O programu vpravo nahoře ještě na zelené informační "i") v podobě Trial xx, kde xx je počet dní, po které bude slovník ještě fungovat.

okno o programu    informace o počtu dní trial verze

Registrací získáte slevu 15 % na nákup dalších elektronických i knižních titulů. Při vyplňování objednávky na www.lingea.cz se přihlaste na účet a sleva bude automaticky odečtena. Zároveň budete kompletní přehled o všech zakoupených elektronických slovnících a aktivacích. Na svém účtu budete mít uloženy i konkrétní aktivační klíče, takže je příští aktivaci (např. na novém počítači) budete mít okamžitě po ruce.