Stáhněte si zdarma slovník Lingea

Uvažujete o pořízení elektronického slovníku, ale nemůžete rozhodnout, který bude pro vás ten pravý? Chcete si porovnat různě obsáhlé jazykové databáze nebo vás zajímá odborná slovní zásoba? Nebo si chcete otestovat funkčnost aplikace na svém počítači?

Žádný problém. V Centru stahování a aplikací na adrese www.lingea.eu/act najdete nejnovější verze všech slovníků Lingea Lexicon 5 určených pro osobní počítače. Operační systém nerozhoduje, Lexicony jsou od počátku navrženy jako multiplatformní.

Stačí vytvořit si svůj účet a přihlásit se. Všechny slovníky pak máte k dispozici v archivech (.zip, .exe, .iso).  Pro operační systém Windows doporučujeme stáhnout .zip soubor, pro  Linux a Mac OS X potom .iso.       

Po dekomprimaci nainstalujete slovník jednoduše pomocí  setup.exe. Aplikaci poté spustíte pomocí zástupce nebo přímo pomocí souboru Lexicon.exe. Jedná se o plnou verzi slovníku funkční 30 dní od instalace. Aktuální počet dní, který vám ještě k testování zbývá, hlásí okno System information (v Lexiconu klikněte vpravo nahoře na modré informační "i" a poté v okně O programu vpravo nahoře ještě na zelené informační "i") v podobě Trial xx, kde xx je počet dní, po které bude slovník ještě fungovat.

Registrací získáte slevu 10% na nákup dalších elektronických i knižních titulů. Při vyplňování objednávky se přihlaste na účet a sleva bude automaticky odečtena. Zároveň budete kompletní přehled o všech zakoupených elektronických slovnících a aktivacích. Na účtu budete mít uloženy i konkrétní aktivační klíče, takže je příští aktivaci (např. na novém počítači) budete mít okamžitě po ruce.

formáty     informace    slovník