Slovníky pro mobilní zařízení

Chcete mít překladový slovník vždy po ruce? Vyzkoušejte některou z aplikací LINGEA pro mobilní telefony, kapesní počítače a tablety. Nová platforma HandyLex 2 vám nabízí pohodlné a jednoduché vyhledávání slovíček kdekoli a kdykoli. Jedná se o off-line slovníky, není tedy nutné připojení k internetu. Stačí si vybrat ze dvou verzí, které se liší pouze rozsahem obsažené slovní zásoby. Nabízíme slovníky pro angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a ruštinu.

Ať už si vyberete ekonomicky výhodnější verzi nebo verzi Plus, získáte s daty slovníků i aplikaci s maximálně jednoduchým vyhledáváním vhodného překladu, automatickým rozpoznáním jazyka či kontrolou výslovnosti pomocí ozvučených hesel.

Slovník lze provozovat na těchto systémech:
* iOS (vč. tabletů) - prodej přes AppStore
* Windows Phone - prodej přes Microsoft Marketplace
* Google Android (vč. tabletů) - prodej přes Google play.

Protože tablety mají větší display než chytré telefony, zobrazují se k vyhledanému slovu příklady i synonyma společně na jedné obrazovce.

V každém z internetových obchodů je k dispozici bezplatná verze pro vyzkoušení funkčnosti aplikace na vašem mobilním zařízení nebo tabletu.
Budeme rádi, když si naše elektronické slovníky vyzkoušíte a věříme, že se vám rychle stanou nepostradatelným pomocníkem nejen ve výuce, ale i při dalším studiu nebo na dovolené.