Angličtina v ZOO - den plný zábavy pro učitele a jejich žáky

Zveme Vás na akci Angličtina v Zoo, které se účastní také společnost LINGEA. Den plný zábavy pořádá náš partner Nakladatelství Bridge s.r.o. společně se Zoologickou zahradou hl. m. Prahy. Akce se bude konat 10. 6. 2013 od 10:00 do 16:00 v areálu Zoo Praha (U Trojského zámku 120/3, Praha 7).

Cena vstupného je 135 Kč po prokázání se časopisem Gate či Bridge na pokladně. Učitelé s více než desetičlennou skupinou žáků mají vstup zdarma. Děti budou pod dohledem svého pedagoga řešit anglické hlavolamy a úkoly na speciálních stanovištích rozmístěných po celé zoo. Setkají se také s rodilými mluvčími, kteří budou žákům pomáhat a komunikovat s nimi v angličtině, se členy redakce časopisů Bridge a Gate a se zástupci naší firmy. Patnáct skupin s nejlepšími výsledky obdrží cenné výhry. Pro všechny učitele budou připraveny dárkové tašky.

Akce probíhá pod záštitou Velvyslanectví USA v Praze a zúčastní se jí paní Sherry Keneson-Hall, kulturní atašé. Cílem soutěže je setkat se s angličtinou v poněkud netradičním prostředí, zapojit do výuky mezioborové vztahy angličtina-biologie-zeměpis, naučit děti skupinové spolupráci, motivovat je ke komunikaci s rodilým mluvčím a konečně užít si před koncem školního roku pěkný den v zoologické zahradě. Více informací na www.bridge-online.cz

Nezávazně se přihlašujte prostřednictvím e-mailu na competition@bridge-online.cz do 31.5.2013. Do předmětu e-mailu napište "ZOO". Do e-mailu napište své jméno, adresu školy a předpokládaný počet studentů. Těšíme se na Vás v INDONÉSKÉ DŽUNGLI :)