Získejte zdarma školní diáře pro své žáky!

Zprostředkujte žákům nákup kvalitních knižních nebo elektronických slovníků LINGEA za velmi výhodných podmínek a získejte pro ně školní diáře zdarma!

Vybírat můžete z knižních i elektronických slovníků všech světových jazyků, různého zaměření a rozsahu, od kapesních až po velké. V nabídce jsou ale i gramatiky, mluvníky, konverzace a knižní publikace týkající se češtiny (Pravidla českého pravopisu, výkladový Slovník spisovné češtiny atd.). Knihy můžete objednávat nejen pro žáky, ale i pro školu či knihovnu.

Všechny tituly LINGEA nyní pořídíte se slevou 25 %. Navíc získáte zdarma pro své žáky školní diáře a další pomůcky ! Jako bonus za nákup slovníků se můžete těšit na dárek i Vy - pošleme Vám zdarma slovník LINGEA, který si vyberete, v hodnotě podle velikosti objednávky.

Produkty LINGEA jsou přehledné a barevně zpracované tak, aby žákům a studentům co nejvíce usnadnily a zpříjemnily výuku jazyka. U všech se můžete spolehnout na jejich aktuálnost a kvalitu.

Přejeme Vám příjemný a úspěšný školní rok.