Svět knihy 2016

Příchod května pro nás v Lingei neznamená jen příliv energie a dobré nálady čerpané ze sluníčka, dlouhých večerů a rozkvetlých tulipánů. Je to také měsíc, kdy každoročně pražské holešovické výstaviště hostí největší knižní veletrh v České republice – Svět knihy

Na našem stánku Vám představíme nové průvodce, jazykové tituly i novou knihu Happy Hoppy. K vidění bude i nová řada našich průvodců – „Poznejte“. Vyzkoušet si můžete elektronické produkty na PC i mobilní zařízení, ať už naši vlajkovou loď – elektronický slovník Lexikon 5 nebo slovníky menších rozsahů a elektronické knihy z naší nabídky. Tradičně jsme si pro Vás připravili veletržní slevu ve výši 20 % na celý sortiment, dárky k nákupu a společnost našich milých kolegů. 

Kromě našeho sortimentu bude na veletrhu k vidění spousta dalších zajímavostí  - můžete se těšit na celkem sedmnáct severských autorů, kteří vystoupí v rámci projektu ReadNordic, na autogramiádu Kateřiny Tučkové nebo Petry Soukupové.

Každého milovníka dobrého čtení a jazykových publikací tedy srdečně zveme na návštěvu Světa knihy 2016, 12.05. – 15.05.2016, Průmyslový palác, Praha – Holešovice.

Těšíme se na Vás!

 

Vaše LINGEA