Pozvánka na konference pro učitele angličtiny

Srdečně zveme učitele anglického jazyka na následující podzimní akce. Jedná se o semináře a konference s akreditací MŠMT, které jsou určeny učitelům a odborníkům z různých typů škol. I letos zavítá na profesní setkání mnoho účastníků z celé České republiky i zahraničí a řada vystavovatelů z řad nakladatelů, prodejců výukových materiálů a institucí spojených s výukou angličtiny.

19. ročník PARK TEACHERS CONFERENCE v Brně

Konference proběhne v sobotu 5.11.2016 v budově Biskupského gymnázia, Barvičova 85. Pořádá jazyková škola P.A.R.K. Podívejte se na podrobný program akce.
Registrovat se můžete do konce října. Podrobnosti najdete na webových stránkách akce.
Těšíme se na setkání na našem stánku.

17. ročník konference IDEAS THAT WORK v Plzni

Koná v sobotu 5.11.2016 v prostorách budovy Gymnázia, Plzeň, Mikulášské náměstí 23. Pořádá Bridge Publishing House, pod záštitou děkana pedagogické fakulty Západočeské univerzity RNDr. Miroslava Randy, Ph.D. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.bridge-online.cz/.

Konference LET'S MOTIVATE: Ostrava, Brno, České Budějovice a Praha

Konají se v týdnu od 31.10. do 4.11., pořádá Bridge Publishing House. Tyto akce probíhají odpoledne a nabízejí 4 semináře. Další informace naleznete zde