Pozvánka SGUN na neformální setkání učitelů němčiny

Spolek germanistů a učitelů němčiny ČR (SGUN) srdečně zve na podzimní neformální setkání učitelek a učitelů němčiny. Cílem setká(vá)ní je snaha vytvořit v jednotlivých regionech síť vyučujících NJ, kteří se budou setkávat, komunikovat spolu, vyměňovat si zkušenosti a metodicky se rozvíjet. Naším zájmem je podpořit Vás ve Vaší práci, umožnit Vám bezprostřední výměnu zkušeností s dalšími vyučujícími NJ, nabídnout novinky a zajímavosti z oboru němčina jako cizí jazyk a strávit jednou za čas příjemné dvě hodiny ve společnosti „němčinářů“.

Kdy a kde se setkáme?
1. prosince 2016 v 14:30 - 16:30
Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112, 38101 Český Krumlov

8. prosince 2016 v 15:00 (do 17:00)
Vysoká škola polytechnická Jihlava, Tolstého 16, Jihlava, Lehrmittelzentrum (cizojazyčná knihovna, 3.patro)

Co můžete očekávat?
Příjemné prostředí s „Kaffee/Tee und Kuchen“, několik zajímavých aktivit, které můžete v předvánočním období uplatnit ve Vašich hodinách němčiny, prezentaci nových učebnic NJ a hlavně výměnu názorů a zkušeností z Vaší práce, Vaší školy či Vašeho života. A také nějaké dárečky, když už máme to předvánoční období.