Pozvánka na konferenci pro učitele němčiny v Praze

Spolek germanistů a učitelů němčiny ČR (SGUN) srdečně zve učitelky a učitele německého jazyka na letošní ročník Dne učitelů němčiny (Deutschlehrertag / DLT).  Na programu budou aktivity do hodin němčiny, řada odborných seminářů, prezentace nových učebnic NJ a výměna zkušeností. Akce se koná v sobotu 25.3. 2017 na ZŠ J. Gutha-Jarkovského (budova 1. stupně), Klimentská 38, Praha 1. Vzdělávací program byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č. j.: MSMT – 36584/2015-1-950. Na jednotlivé semináře se můžete přihlašovat zde

Prezence pro účastníky akce bude probíhat od 8,30 do 9,15 hod. I v letošním roce jsou nabízeny účastníkům semináře ve 3 blocích, které povedou zkušení čeští i zahraniční lektoři. Tento ročník bude zaměřen na reálie německy mluvících zemí a ponese se v duchu motta „Alles unter einem DACHL“. Na programu je také tradiční tombola se zajímavými výhrami.

Těšíme se na setkání na našem stánku, kde představíme novinky nakladatelství Lingea z oblasti knižní i elektronické slovníkové produkce. Nebude chybět malé překvapení pro všechny, kdo se u nás zastaví.

sgun