Pozvánka na Inspiration Day 3 Jihlava

Společnost Lingea srdečně zve všechny příznivce angličtiny na jednodenní konferenci pořádanou 12. dubna 2017. Akce bude probíhat v prostorách Gymnázia Jihlava a kina Dukla.

Konference je určena pro učitele angličtiny na základních a středních školách. Poskytuje jedinečnou příležitost seznámit se s posledními trendy ve výuce jazyka. Neocenitelná je možnost neformálně se setkat s kolegy, vyměnit si zkušenosti a navázat spolupráci. Můžete si zde také pořídit pomůcky do výuky s veletržní slevou. Konferenci zakončí oblíbená tombola o zajímavé ceny.

Více informací:
Registrace: 8. 00 – 8. 40: kino Dukla, Jihlava
Zahájení: kino Dukla, Simon Gill: The Changing face(s) of English(es). Semináře v prostorách Gymnázia Jihlava.
Lektoři: Simon Gill, Sylvie Doláková, Michaela Čaňková, Daniela Clarke, Vladimíra Skopcová, Jana Čadová, Steve Lever, Šárka Miková, Božena Hojgrová, Auburn Scallon, Ivana Hejlová, Michal Urbánek, Tereza Vostrá.
Akreditace MŠMT, konferenční poplatek: 450,- Kč.

Registrovat se můžete zde. Pro více informací prosím kontaktujte paní Ivetu Nečadovou, e-mail: iveta.necadova@centrum.cz.

Těšíme se na setkání na našem stánku. Kromě klasických knižních slovníků Lingea můžete prolistovat i řadou novinek určených pro začátečníky i pokročilejší žáky. Rádi předvedeme i elektronické slovníky Lexicon 5 nebo nově spuštěné stránky slovniky.lingea.cz, kde jsou nyní k dispozici i objemnější a odborné slovníky. Prohlédnout si můžete i řadu průvodců na cesty. Pokud nejste ještě rozhodnutí, kde strávíte letošní dovolenou, možná u nás najdete ty pravé inspirace.

Pro všechny návštěníky máme připraveno překvapení a malý dáreček. Na shledanou v Jihlavě!