Pozvánka do Brna na jazykové konference

Polygloti se nebiflují konference 2017 Brno

Dozvíte se o nejnovějších metodách výuky a učení se jazykům, za účasti mezinárodně uznávaných celebrit z řad polyglotů, motivačních speakrů a koučů. Konference se bude konat 8.4. 2017 v Brně (Impact Hub). Akci pořádá web pomocučitelům.cz.

Konference je vhodná pro všechny zájemce o jazyky. Chcete změnit způsob, jakým se učí jazyky ať už ve školách nebo soukromě? Zajímají vás nové metody, které používají polygloti? Dozvíte se, jak využít nástroje koučinku při výuce, jak se učí polygloti, jak zlepšovat výslovnost nebo jak lze učit bez učebnic. Přijďte si pro "jinou" inspiraci do hodin. V ceně vstupenky je celodenní občerstvení, při troše štěstí můžete vyhrát v tombole některou ze zajímavých cen.

Podrobnosti na stránkách http://polyglotisenebifluji.cz/

Dvacátá konference PARK

20. konference angličtinářů se bude konat v krásných prostorách Mendelovy university v Brně v sobotu 8.4.2017. začátek v 8 hodin.Můžete se těšit na hvězdné přednášející - Christina Latham-Koenig a Jeremy Harmera, řadu zajímavých seminářů, nabídky všech významných nakladatelů, tradiční tombolu o skvělé ceny, naši oblíbenou školní kavárnu, a tentokrát také na slavnostní odpolední raut.

Podrobnější informace, plakátek akce a program konference najdete zde.

Těšíme se na shledanou na našem stánku.