Motivační odměny pro žáky

Přemýšlíte, jakým dárkem odměníte svoje nejlepší žáky? Kniha určitě potěší, a nemusí být jen papírová. A co teprve online aplikace. Až do konce června můžete u nás pro žáky objednat poukazy na e-book anglického mluvníku nebo online licenci STUDY angličtina za ceny zvýhodněné o 30 %.

poukaz na mluvník Lingea - ebook 

 

 

 

 

 

 

Znáte mluvník? 
Slovo mluvník je samo o sobě zajímavé, vymysleli jsme je speciálně pro tuto příručku. Tuto knihu nenajdete nikde jinde, než u nás, je to originál z dílny Lingea. Mluvník obsahuje abecedně řazená klíčová slova a ke každému z nich množství slovních spojení, frází a idiomů ze spisovného i hovorového jazyka. Zajímavá spojení tu najdete opravdu na každé stránce. Na rozdíl od klasické konverzační příručky není výběr příkladů omezen tematicky, ale řídí se klíčovými slovy. Je to jednoduché a praktické, že?
S pomocí mluvníku si zábavně procvičíte a rozšíříte aktivní slovní zásobu. Vazby a slovní spojení si daleko lépe zapamatujete díky konkrétnímu kontextu. S mluvníkem budete reagovat svižně, správně a občas i vtipně.
Od svého prvního vydání v roce 2007 si kniha získala mnoho fanoušků, na jejich přání jsme mluvník zpracovali také jako e-book. Přečtěte si o mluvníku více...

Běžná cena e-booku je 225 Kč, poukaz můžete objednat do konce června jen za 158 Kč. Pokud neradi platíte poštovné, pošleme vám poukazy i fakturu e-mailem. Objednávejte telefonicky na 541 233 160 nebo prostřednictvím e-mailu skoly@lingea.cz

 

  poukaz na licenci STUDY online

Používáte internetové slovníky? V pořádku. Vlastně podle toho, které...

Na internetu najdete slovníky různé kvality. Některé nabízejí pouhé seznamy uvádějící slovo a jeho překlad, jiné připojují další důležité informace, jako je dělení překladů do významových řad, příklady použití, výslovnost, nepravidelné tvary nebo i celé tabulky skloňování a časování. Naše stránky slovniky.lingea.cz nabídnou zdarma toto všechno a formou placených balíčků ještě něco navíc. Získáte online další jazykové tituly jako je gramatika, slovník slangu, mluvník a slovník užití slov... Ve vyšších verzích také slovníky obsažnější a odborné. Vyzkoušejte s žáky roční licenci STUDY. Přečtěte si o online slovnících více...

Běžná cena roční licence STUDY pro jeden jazyk je 499 Kč, poukaz můžete objednat do konce června jen za 349 Kč. I tento poukaz vám rádi pošleme e-mailem, ušetříte tak za poštovné. Objednávejte telefonicky na 541 233 160 nebo prostřednictvím e-mailu skoly@lingea.cz.

Pokud se chcete na cokoli zeptat, pište nebo volejte. Jsme tu pro vás každý pracovní den až do konce června.
O prázdninách zde budeme samozřejmě taky a rádi si o čemkoli popovídáme – ale objednání zvýhodněných poukazů už nebude možné.