On-line slovníky pro celou školu

online slovníky

Navštivte stránky slovniky.lingea.cz a vyzkoušejte si s dětmi kterýkoliv ze základních slovníků. Poslechněte si vzorovou výslovnost, nahlédněte do konverzačních frází a zopakujte gramatiku. Vložené okruhy slov využijete pro rozšiřování tematické slovní zásoby. K dispozici máte přes 100 témat z řady oblastí (zvířata, rostliny, čas, jídlo, oblékání, škola, rodina, sport, počasí, kultura, právo...).  Podívejte se na přehled tematických okruhů.

Využijte možnost získat pro školu zdarma pro jeden vybraný jazyk také rozšířenou on-line verzi STUDY.
Obsahuje kromě praktického slovníku navíc podrobnější gramatiku, konverzaci a dva speciální tituly, které možná znáte v knižní podobě, mluvník a slovník slangu. Například pro angličtinu se jedná o tyto části: slovníkmluvníkgramatikakonverzace a slovník slangu. Každý učitel i žák ve škole může balíček plně využívat na jakémkoliv zařízení.

Jak získat balíček STUDY zdarma?

Shrnutí

Volně přístupné základní stránky slovniky.lingea.cz můžete používat kdekoli, kdykoli a bez registrace. Balíček STUDY je dostupný pouze po přihlášení. Přístupové údaje získá škola do týdne od odeslání fotogafie s plakátem.

V případě, že společnost Lingea zjistí, že plakát v prostorách školy umístěn není nebo je umístěn na místě těžko dostupném, má právo multilicenci odebrat. Společnost Lingea si vyhrazuje nárok na možnost obměny plakátu kdykoli v průběhu trvání používání licence zdarma. Výměnu plakátu zajistí vždy po domluvě s vedením školy na svoje náklady.

Rádi podáme bližší informace, napište nám na  skoly@lingea.cz nebo volejte  541 233 160.

plakát - balíček STUDY zdarma