Soutěž v angličtině SEND A POSTCARD

Učíte angličtinu? Pak tu pro Vás máme pozvánku na letošní ročník soutěže  SEND A POSTCARD, pokračování soutěže Video pohlednice z mého města. Soutěž už tradičně pořádá ZŠ, Praha 13, Mládí 135 pod patronací Velvyslankyně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice, pod záštitou Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a za podpory Městské části Praha 13 a řady dalších sponzorů, mezi které se řadí také Lingea.

Natočte krátké video o místě, kde žijete a registrujte do soutěže. Všechny informace a pravidla najdete na webové stránce soutěže http://www.dis.cz/videopohlednice/. Kategorie jsou rozdělené pro žáky 1. až 9. tříd základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií.

Natočit můžete i anglickou písničku a zúčastnit se partnerské soutěže SING A SONG, která je určena jak pro děti z mateřských škol, tak pro žáky 1. stupně základních škol.

sing-song-logo.png (61 KB)

Předejte prosím tuto informaci kolegům, dětem a zúčastněte se letošního ročníku. Vyhrát mohou sice jen někteří, ale všichni budete mít příležitost naučit se něco nového a užít si při natáčení trochu zábavy.