Vánoční inspirace na cesty – soutěž

Dopřejte si v adventním čase trochu relaxace a zasněte se nad příští dovolenou. Nebo si jen otestujte svoje znalosti zeměpisu. Oboje nabízí naše letošní vánoční soutěž. Poznáte města na fotografiích?  Zadání najdete zde, je ve formátu .xlsx (MS Excel). Abychom vám hádání ulehčili, připravili jsme malou nápovědu, můžete vybírat z připraveného seznamu měst. Při vyplňování nemusíte spěchat, pokusů máte neomezeně…

Jakmile budete mít všechny odpovědi správně, dozvíte se tajenku v podobě obrázku se zimním motivem.
Napište nám do neděle 17. 12. 2017 na e-mail skoly@lingea.cz, co obrázek ukrýval (do předmětu prosím napište „vánoční soutěž“). Losování proběhne v pondělí 18. 12. 2017 dopoledne. Tři vylosovaní se mohou těšit na knižní dárek, průvodce Lingea dle vlastního výběru ze stránek www.lingea.cz/pruvodce.

A to není všechno! Vylosujeme ještě jednoho supervýherce, který získá speciální vánoční balíček ANGLIČTINA, který obsahuje anglický velký slovník Lexicon 5 pro PC a roční on-line licenci PROFI. Angličtina se v cizích krajích hodí, ať zamíříte kamkoli; tedy téměř kamkoli. A pokud se nikam nechystáte, určitě výhru využijete jako originální vánoční dárek – k balíčku přibalíme i darovací poukázku. 

 
dárek pro celou rodinu