Výprodej slovníků a dalších jazykových titulů

výprodejová akce pro školy

I letos jsme pro vás připravili tradiční jazykový výprodej. Využijte opravdu nízkých cen na vybrané slovníky, mluvníky, konverzace nebo průvodce na cesty a doplňte si výbavu kabinetu nebo školní knihovny.  Jedná se o knihy vrácené z prezentačních akcí, které mohou mít sníženou kvalitu obálky. Seznam knih v akci najdete ve formátu PDF pro tisk nebo v interaktivním formuláři XLS.  Letos nově nabízíme zvýhodněné cestovní komplety a některá starší vydání průvodců za bezkonkurenční ceny. Pokud plánujete dovolenou nebo jazykový pobyt v zahraničí, určitě se podívejte na podrobnou nabídku ve formátu PDF nebo XLS.

Nabídka platí do 30. dubna 2019 nebo do vyčerpání zásob.  Objednávejte telefonicky na čísle 541 233 160 nebo e-mailem na skoly@lingea.cz. Zvolit můžete dodání na fakturu (platba převodem) nebo na dobírku (platba hotově). Objednávky vyřizujeme v pořadí, ve kterém jsme je obdrželi. O některé knihy bývá tradičně velký zájem a jsou brzy vyprodané, proto dlouho neváhejte.

Tip: Při hromadné objednávce ze školy platí slevy i pro žáky.

Objednáním knih se ještě nezavazujete k jejich zaplacení. Pokud nebudete spokojeni s kvalitou doručených titulů, můžete nám je do čtrnácti dnů vrátit.

Přejeme příjemné jarní dny.

Vaše Lingea

Lingea s.r.o.,  Vackova 9, 612 00 Brno