Angličtina pro nejmenší

banner_hh_2017_final_cze.jpg (130 KB)


Učíte nejmladší děti angličtinu? Máte malé děti nebo vnoučátka a chcete je uvést do svěrta angličtiny? Právě pro ně je tu balíček Happy Hoppy, se kterým bude angličtina jedna nekončící zábava. Kniha, CD i  obrázkové karty jsou ideální pro děti předškolního a mladšího školního věku. Prohlížet obrázky, říkat básničky a zpívat si – to malé děti stále baví. Učit se budou přirozeně, zábavně a vlastním tempem. Metoda výuka jazyka pomocí kartiček je také praxí prověřená a uvidíte, že si je děti oblíbí. Používat je můžete i pro rozvoj slovní zásoby v češtině a k různým hrám. O těch jsme už psali, můžete si přečíst zde.

Nyní nabízíme komplet v akci za zvýhodněnou cenu a bez poštovného. Podrobnosti o balíčku najdete na stránce https://www.lingea.cz/komplet-anglictina-happy-hoppy-kniha-karty.html. Zde si komplet můžete také objednat.

Na stránkách  Happy Hoppy najdete ukázky a pár šikovných odkazů do výuky zdarma, například noty k písničkám nebo flashcards. Ty si můžete vytisknout a používat podle libosti k procvičování slovíček, zpívání, kreslení... Písničky můžete dětem sami zahrát na klavír, housle, flétničku...