Pozvánka na knižní veletrh v Havlíčkově Brodě

Srdečně zveme všechny čtenáře, žáky i učitele na 28. Podzimní knižní veletrh, který se letos koná v pátek a v sobotu 5. a 6. října v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. Zavítejte také na náš stánek. Můžete u nás výhodně nakoupit, pohovořit si s našimi zástupci o novinkách, o tom, co vám v naší nabídce ještě chybí nebo o tom, jak vlastně naše slovníky a konverzace vznikají.

Na veletrhu bude vystavovat své knihy i učebnice více než 160 nakladatelů z celé České republiky, a v doprovodném programu se představí téměř 100 spisovatelů. Těšit se můžete na autorská čtení, autogramiády, setkání se zajímavými osobnostmi. Bude zde například Zdeněk Svěrák, Michal Viewegh, Jiří Žáček a mnoho dalších.

Podzimní knižní veletrh bude otevřen v pátek 5. října od 10 do 19 hodin a v sobotu 6. října od 9 do 17 hodin. Dvoudenní slosovatelná vstupenka stojí 60 Kč, ale školy si ji mohou objednat za 10 Kč – pokud si ji objednají nejpozději do 25. září e-mailem na adrese dvorakova@hejkal.cz. Ke každým 20 vstupenkám budou dvě zdarma pro učitele.

Věříme, že bohatý program veletrhu, který zahrnuje mj. diskuze s mnoha českými spisovateli pro vás bude dostatečným lákadlem. Rádi vás u našeho stánku přivítáme. Sledujte webové stránky veletrhu nebo naši stránku na Facebooku.