Jazykové tituly pro školy s poštovným zdarma

zpátky do školy

Letošní letní prázdniny už jsou minulostí a zase tu máme nový školní rok. Pro všechny, kdo se chtějí pustit do studia jazyků a doplnit si výbavu ve své knihovničce, jsme připravili bonusovou nabídku. Vyberte si to nejlepší právě pro vás podle jazyka a pokročilosti. Vybírejte na stránce www.lingea.cz/b2s.

Najdete zde ověřené jazykové materiály, klasické slovníkové bestsellery i pomůcky pro rozvoj konverzace, knihy i software. To vše pro jazyky angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a italština. Nabídka je určena pro školáky, maturanty i pedagogy, pro začátečníky v jazyce až po nejpokročilejší studenty. Vyberete si zde i pomůcky pro nejmenší děti, barevná zábavná angličtina Happy Hoppy jejich první krůčky k angličtině zpestří a osvěží.

Objednejte si balíčky jedním klikem za lepší cenu a navíc neplaťte žádné poštovné!