Vánoční inspirace na cesty – soutěž

Dopřejte si v adventním čase trochu relaxace a vyhrajte dárek pod stromeček! Letošní vánoční soutěž je opět na cestovatelské téma. Poznáte 12 zemí na fotografiích? Zadání najdete zde, je ve formátu .xlsx (MS Excel).

Bez nápovědy by to asi nešlo, proto můžete vybírat z připraveného seznamu. Překlikněte na vedlejší list soutez a můžete začít. Při vyplňování nemusíte spěchat, pokusů máte neomezeně… Jakmile budete mít všechny odpovědi správně, dozvíte se tajenku v podobě obrázku. Napište nám do neděle 16.12.2018, co obrázek ukrýval. Svou odpověď pošlete na skoly@lingea.cz, do předmětu e-mailu prosím uveďte vánoční soutěž. Losování proběhne v pondělí 17.12.2018 dopoledne.

Čtyři vylosovaní luštitelé se mohou těšit na knižní dárek, libovolného průvodce Lingea z edice Do kapsy, Poznejte, Zažijte nebo Víkend. A to není všechno. Jeden hlavní supervýherce získá velkého průvodce na cesty za exotikou. I pokud se nikam nechystáte, určitě výhru využijete jako vánoční dárek.  Tak hodně štěstí!     

Vybírat můžete z více než stovky publikací.

Průvodce Berlitz Do kapsy

Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea LingeaLingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Moskva Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea Lingea

Průvodce Poznejte

Průvodce Zažijte

Barcelona Londyn New York Řím Paříž

Průvodce Michelin Víkend

Amsterdam Barcelona Budapest Janov Barcelona Korsika Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Petrohrad Barcelona

Průvodce Velké

Bali Filipiny Finsko Island Italie

Izrael Kanada Spanelsko Tanzanie