Pozvánka na Inspiration Day 5 Jihlava

Společnost Lingea srdečně zve všechny příznivce angličtiny na jednodenní konferenci pořádanou 17. dubna 2019, těsně před velikonočními svátky. Akce bude probíhat v prostorách Gymnázia Jihlava a kina Dukla.

Konference je určena pro učitele angličtiny na základních a středních školách. Poskytuje jedinečnou příležitost seznámit se s posledními trendy ve výuce jazyka. Neocenitelná je možnost neformálně se setkat s kolegy, vyměnit si zkušenosti a navázat spolupráci. Můžete si zde také pořídit pomůcky do výuky s veletržní slevou. Konferenci zakončí oblíbená tombola o zajímavé ceny.

Registrovat se můžete do 15.3.2019.
Pro více informací prosím kontaktujte paní Ivetu Nečadovou, e-mail: iveta.necadova@centrum.cz.

Těšíme se na setkání na našem stánku. Kromě klasických knižních slovníků Lingea můžete prolistovat i řadou novinek určených pro začátečníky i pokročilejší žáky. Rádi předvedeme i elektronické slovníky Lexicon 7 nebo on-line slovníky na stránce slovniky.lingea.cz, kde jsou nyní k dispozici výukové materiály pro všechny stupně pokročilosti. Prohlédnout si můžete i řadu průvodců na cesty. Pokud nejste ještě rozhodnutí, kde strávíte letošní dovolenou, možná u nás najdete ty pravé inspirace.

Pro všechny návštěníky máme připraveno překvapení a malý dáreček. Na shledanou v Jihlavě!