Znáte naše on-line slovníky? Ne? Podívejte se na video!

 

Stránky slovniky.lingea.cz/ nabízejí aktuální slovní zásobu žáky i učitele. Naše slovníky využijte nejen ve škole, ale také na cestách v zahraničí. Kromě praktický slovíček a příkladů zde najdete mnoho šikovných konverzační frází a obratů pro téměř všechny situace, se kterými se na dovolené můžete setkat. A nechybí hovorové a slangové výrazy, se kterými se v praxi setkáváme na ulicích, ve filmu nebo na internetu, ale které běžné učebnice ignorují. To vše pro 32 jazyků, takže si určitě vyberete.

Materiály vhodné k výuce jsou dostupné on-line, na PC i na mobilech. Základní verze pokryje potřeby studentů jazyků až do úrovně B2 a je zcela zdarma. Hesla obsahují všechny potřebné informace pro výuku a navíc na stránkách najdete také tematické okruhy s možností učení a zkoušení slovíček. Pro každý jazyk! Pokud se věnujete jazykům s bohatou flexí, budou se vám líbit vestavěné tabulky tvarosloví (skloňování, časování, stupňování). Tuto pomůcku si pochvalují jsou zejména učitelé němčiny.

Podrobnější a odborné slovníky jsou dostupné formou placeného předplatného PROFI nebo PLATINUM. Chcete si některý z balíčků vyzkoušet? Napište nám!