Erroristy tu nechceme aneb nová řada slovníků Lexicon 7

Erroristy tu nechceme, ať už to slovo znamená cokoli! Znalci angličtiny samozřejmě vědí, že error je chyba. Tomu, kdo stále dělá chyby, se anglicky řekne errorist. Nevěříte? Podívejte se do našeho nejnovějšího slovníku Lexicon 7 Platinum! V Lexiconech 7 najdete mnoho nově přidaných slov a slovních spojení, která pravděpodobně ve starších slovnících budou chybět. To vše pro angličtinu i další jazyky. Vyzkoušejte si nové Platinum!

lexicon7-errorist.png (22 KB)  lexicon7-alcolock.png (25 KB)

V Lexiconech 7 najdete i nově přidanou slovní zásobu (v angličtině 32 000 nových hesel), např. právě slovo errorist. Ta další najdete na stránce https://www.lingea.cz/lexicon7-anglicky-platinum.html. Přibyly však i příklady použití, mnohá stávající hesla byla aktualizována nebo opravena. A jako vždy nechybí mnoho technických vychytávek usnadňujících vyhledávání, procvičování slovíček atd. atd.

Vše si můžete vyzkoušet v rámci 30denní zkušební verze Lexiconu 7, které jsou k dispozici na https://act.lingea.eu. Jedná se o off-line aplikace pro PC. Pro majitele předchozích verzí Lexicon 5 nabízíme velké slevy v rámci upgrade!

Dáváte přednost on-line řešení? Žádný problém. Novou slovní zásobu najdete také na našich jazykových stránkách slovniky.lingea.cz. Základní praktické slovníky (zcela dostačující až k maturitě) jsou k dispozici zdarma, objemnější a odborné slovníky jako placené licence PROFI a PLATINUM. I tyto licence si můžete nezávazně vyzkoušet. Napište nám na skoly@lingea.cz a my vám zpřístupníme dvouměsíční verzi zdarma!

online-gamebreaker.png (239 KB)   online-vague.png (226 KB)