Pozvánka na festival vzdělávání PREF

Čas na změnu. Takový je podtitul mimořádné akce PREF věnované moderním trendům ve výuce a vzdělávání středních a základních škol, která se koná 14.-16.11. 2019 na pražském výstavišti v Holešovicích. Pojďte společně s námi být těmi,  kteří ovlivní směřování českého školství a tím budoucnost celé České republiky. 

Čeká vás více než  60 vystavovatelů z řad dodavatelů pomůcek a vybavení pro školy. Lingea zde samozřejmě nemůlže chybět. Přijďte se za námi podívat a vyzkoušejte si naše nejnovější portály pro češtinu slovníky. Jejich využití je zcela nadčasové a univerzální. Umožňují efektivně se zdokonalovat v mateřském i cizím jazyce od základní školy až do dospělosti - ve třídě, cestou do školy na mobilu, doma na počítači. Seznamte se blíže s našimi dalšími produkty, rádi vám je zde osobně představíme i s typy do výuky nebo k samostudiu.  Těšíme se na vás na stánku č. 40!  Budete překvapeni naší širokou nabídkou :-) 

Vaše Lingea

Mobirise

Cílem akce je inspirovat odborníky i širokou veřejnost nejnovějšími přístupy ke vzdělávání dětí a vytvořit platformu, v rámci které mohou odborníci sdílet aktuální trendy, technologie a zkušenosti s učiteli, žáky i rodiči a společně je zavádět do škol. Více na www.pref.cz

Vaše Lingea