Vánoční soutěž: Jací jsou Angličané? Francouzi? Řekové? Italové? Rusové?...

Poznáte národ podle krátkého popisu z našich nových zábavných průvodců národní povakou? Nebo podle obrázků, které zobrazují jejich typické vlastnosti, stavby, zvyky? Pak zkuste štěstí v naší tradiční vánoční soutěži! Tři výherci se mohou těšit na pěkné ceny v podobě průvodců Jací jsou? a výherce hlavní získá nádhernou obrazovou publikaci o Islandu z edice J. Kolbaby, která právě teď v prosinci vychází!

Bez nápovědy by to asi nešlo, proto předem uvádíme, že můžete vybírat z těchto národů:

Zadání je ve formátu .pdf. Vybrat si můžete slovní popisy nebo obrázky, obě zadání vedou ke stejné tajence. 

Jakmile budete mít všechny odpovědi správně, sestavíte si tajenku v podobě jednoho slova. Napište nám je do pondělí 16.12.2019. Svou odpověď pošlete na skoly@lingea.cz, do předmětu e-mailu prosím uveďte vánoční soutěž. Losování proběhne v úterý 17.12.2019 dopoledne. Výherce budeme ihned informovat e-mailem, případně také zavoláme, pokud nám poskytnete svoje číslo.

Tři vylosovaní luštitelé se mohou těšit na knižní dárek, libovolného průvodce z řady Jací jsou? A to není všechno. Navíc jeden hlavní supervýherce získá nádhernou obrazovou publikaci o Islandu z edice J. Kolbaby, která právě teď v prosinci vychází! I pokud se na Island nechystáte, určitě výhru využijete jako krásný dárek. Tak hodně štěstí! 

cz_banner_island_v1.jpg (107 KB)