On-line podpora výuky cizích jazyků

hlavicka-vyuka.lingea.cz-skolam.png (92 KB)

Rádi bychom Vás podpořili v současné náročné situaci, proto jsme se rozhodli zpřístupnit právě teď výsledky našeho několikaletého vývoje v oblasti jazykového vzdělávání, a to ZDARMA a bez nutnosti registrace. První verze výukového portálu vyuka.lingea.cz Vám kromě učebnic angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny taktéž zdarma nabídne i naše Mluvníky, Gramatiky a Konverzace. A postupně budou přibývat další data.

Pro příští školní rok chystáme učebnice i v tištěné podobě a s plnou on-line podporou. Prozatím najdete na portálu prvních 10 lekcí v moderním grafickém provedení. Budeme rádi, když tuto informaci předáte kolegům, učitelům jazyků, žákům, nebo známým, budeme si vážit umístění odkazu na Lingea portál na Vašem školním webu. Držme se.

Pokračujte s výukou cizích jazyků na dálku!

Na volně přístupné stránce vyuka.lingea.cz naleznete 4 světové jazyky:

angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu

vyuka.lingea.cz-pc.jpg (302 KB)

vyuka.lingea.cz-4-ikonky.jpg (69 KB)

Učebnice vyvíjíme pro samostudium cizích jazyků, zejména pro začátečníky a mírně pokročilé. Kromě tradiční učebnicové struktury (dialogy, články, gramatika, cvičení, slovní zásoba) jsme připravili netradiční oddíl k aktuálním reáliím, společenským zvyklostem, jazykovým zajímavostem aj. To vše se zaměřením na současný živý jazyk z nejběžnějších životních situací. Autenticita nahrávek je zajištěna rodilými mluvčími. Pro pokročilejší žáky otevíráme na novém portálu další rozsáhlé doplňkové materiály – gramatiku, konverzaci a mluvník. Současně získáváte přístup i k našim rozsáhlým slovníkům o 70 000 heslech.
Společně to dáme!