Letní nabídka on-line slovníků za ceny, kterým neuvěříte

vyhodna-nabidka-online-slovniky-2020.png (63 KB)

Oblíbili jste si bezplatný přístup k licencím STUDY našich online slovníků na slovniky.lingea.cz?
Bohužel všechno krásné někdy musí skončit, tentokrát to bude už 15.6.2020.

Mrzelo by vás, kdybyste přišli o

A o pohodlné využívání materriálů a překládání bez reklam?

Můžete to všechno mít i celý příští školní rok, za pouhých 167 Kč, tedy se slevou 40 %.
Stačí, když do objednávky na slovniky.lingea.cz v košíku zadáte slevový kód dict32L, sleva se ihned zobrazí. Po úhradě kartou máte materiály ihned k dispozici.

Akce sleva 40% platí také pro vyšší licence PROFI a PLATINUM, obsahující objemnější a odborné slovníky!

Můžete nám také napsat na skoly@lingea.cz, rádi vystavíme fakturu pro platbu převodem a jakkoli poradíme. Při objednávce více licencí (pro více současně přihlášených uživatelů) vám nabídneme ještě výhodnější jednotkové ceny. Ale pospěšte si, nabídka brzy vyprší. Chcete více informací? Vše najdete na stránce https://slovniky.lingea.cz/.

Licenci podrobně popisují také řádky níže. Nabízí mnohem více než jen samotný slovník.

Co v rámci licence STUDY získáte?

slovniky.lingea.cz-free-study.jpg (201 KB)

Slovník
Praktické oboustranné slovníky rozsahu cca 70 000 hesel. Slovíčka obsahují nahrávky výslovnosti, gramatické informace, (nepravidelné tvary, tabulky skloňování, časování) a množství příkladových vět.

Gramatika
Přehledy gramatik s vysvětleními na základě jednoduchých pouček a tabulek. Vše je doplněno praktickými příklady a poznámkami.

Konverzace
Moderní konverzace s tematickou slovní zásobou, běžnými frázemi i idiomy. To vše z desítek oblastí (například pozdravy, žádosti, omluvy, čas, cestování, stravování, nakupování, počasí, sporty, kultura, bydlení, rodina, práce…)

Užití slov
Speciální slovník, který se soustředí na slova v cizím jazyce, která se žákům často pletou. Upozorňuje také na různé zajímavosti a gramatické nepravidelnosti.

Mluvník
Tento originální slovník vět v sobě spojuje výhody slovníku a konverzační příručky. Ke každému klíčovému slovu zde najdete několik vět a slovních spojení, které dané slovo obsahují. Zkuste například slovo "hlava". 

Témata, Procvičování slovíček
Procvičování slovíček z připravených tematických okruhů. V souvislosti s možností přehrávání výslovnosti je to ideální funkce pro samostudium. Testy obsahují i tlačítko pro vyhodnocení správných i špatných odpovědí. Témata můžete využívat v češtině i v cizích jazycích (tedy na obou stranách slovníku), přepínání zajišťuje tlačítko se dvěma šipkami.

Přehled tematických okruhů najdete na https://www.lingea.cz/tematicke-okruhy nebo přímo u konkrétního jazyka na https://slovniky.lingea.cz/anglicko-cesky-uceni