Novinka: historické a zeměpisné atlasy

Představujeme letošní podzimní novinky, svým pojetím nové a neobvyklé tituly – historické a zeměpisné atlasy, které ve francouzštině sepsali významní odborníci. Edici tvoří obrazové publikace s mnoha mapami, přehledy, grafy, infografikou a podrobným doprovodným textem. Vše je precizně zpracováno a podáno přehlednou formou. Fakta jsou popisována z globálního pohledu, podrobně, komplexně, s maximální snahou o nestrannost a s mnohdy zajímavými pohledy a souvislostmi, které jinde nenaleznete. Do rukou se vám tak dostanou moderní zdroje pro výuku, které mohou často lépe a zajímavěji objasnit probíraná témata – historická období, kultury, země, fenomény a události – než pouhý slovní výklad. Zvláště upozorňujeme na atlasy popisující 2. polovinu 20. století, protože řada informací v našich učebnicích chybí.

letacek-atlasy-1.jpg (185 KB)      letacek-atlasy-2.jpg (174 KB)

První 3 atlasy (Atlas římské říše, Atlas dekolonizace a Atlas Japonska) vyšly v září, další 3 publikace vycházejí v polovině listopadu 2020. Tyto moderní zdroje vám budou spolehlivým pomocníkem pro běžnou výuku i samostudium žáků. Využijete je jako

Běžná cena atlasů je 389 Kč. Při objednání 3 a více knih nabízíme školám zvýhodněnou cenu 330 Kč/ks a poštovné zdarma. Pište na skoly@lingea.cz nebo volejte 541 233 160. Pro objednávky nad 15 knih nabídneme navíc individuální bonus, prosím, kontaktujte nás.

Zaujaly vás nové atlasy? Přečtěte si podrobnosti, prolistujte ukázkové stránky, stačí kliknout na obálku vybraného titulu.
Edici atlasů si můžete prohlédnout také na odkazu https://www.lingea.cz/historie-geografie nebo v propagačním letáčku.
Tyto knihy potěší všechny přemýšlivé čtenáře i zájemce o danou problematiku a zcela jistě budou i skvělým dárkem pod stromeček.

Atlas dekolonizace   Atlas studené války  Atlas migrace

Atlas klasického Řecka   Atlas římské říše  Atlas Japonska